Жаңадан бастап келе жатқан кәсіпкерлер мен студенттердің кәсіпкер Серікбай Бисекеевпен кездесуі

Жаңадан бастап келе жатқан кәсіпкерлер мен
студенттердің кәсіпкер Серікбай Бисекеевпен кездесуі

2017 жылдың 16 қыркүйегінде Қостанай Мемлекеттік Педагогикалық Институтында жаңадан бастап келе жатқан кәсіпкерлер мен студенттер кәсіпкер Серікбай Бисекеевпен кездесті.

Кездесу барысында кәсіпкер табысының құпиясы туралы бөлісіп, кішкентай ауылдан шыққан қарапайым баланың қалай халықаралық холдингтің негізін қалаушысы, Ресейде «Жыл кәсіпкері-2012» болғанын әңгімелеп берді.

Сонымен қатар кәсіпкер қатысушыларға өзінің "Сделай себя сам" кітабын оқуға кеңес берді.