«Профессиональные компетенции медицинской сестры стационара»
бүкіл Ресейлік ғылыми-практикалық конференциясы

2017 жылдың 28 қыркүйегінде арнайы пәндердің оқытушысы Барабан А.А. Курган қ. «Профессиональные компетенции медицинской сестры стационара» бүкіл Ресейлік ғылыми-практикалық конференциясына қатысты. Анастасия Александровна «Инфекционная безопасность. Роль медицинской сестры стационара в профилактике инфекций, связанных с оказанием медицинской помощи» тақырыбы бойынша баяндамасымен сөз сөйледі.