Қостанай облысы колледждерінің VI Спартакиадасы

2017 жылдың 2 қазанында кезекті Қостанай облысы колледждерінің VI Спартакиадасы басталған болатын. Оған спорттың келесі түрлері кіреді:
1. Мини–футбол (Ұлдар)
2. Жеңіл атлеткалық кросс (Ұлдар/Қыздар)
3. Волейбол (Қыздар)
4. Үстел теннисі (Ұлдар/Қыздар)
5. Гір спорты (Ұлдар/Қыздар)

Біздің колледж бұл спартакиадаға белсенді қатысады. Бірінші болып алаңға Затобол кентінде келесі құрамдағы футбол командасы шықты:
Байтурсунов Султангазы – 102 МІ
Буранбаев Арман – 101 МІ
Дуйсенеев Данияр – 101 Стом
Жумаев Александр – 301 ЕМ
Кирилов Кирилл – 203 ЕМ
Нугыманов Медеу – 102 МІ
Мухамбетов Руслан – 101 Стом
Тристан Роман – 202 ЕМ
Шатковский Константин – 201 Лаб
Тарабанов Денис – 202 ЕМ
Шайсултанов Нурлан – 101 Стом

Екі күндік ойынның нәтижесінде біздің студенттер жалпы командалық 12 орынға ие болды.

2017 жылдың 7 қазанында Федоров ауданының «Атлет» стадионында Қостанай облысы колледждерінің VI спартакиадасының салтанатты ашылуы өтіп, жеңіл атлетикалық кроссқа біздің келесі құрамдағы команда қатысқан болатын:
Гельвих Петр – 201 Стом
Потехин Владислав – 101 Стом
Тристан Роман – 202 Ем
Пайч Татьяна – 104 МІ
Рассказова Карина – 203 Ем
Хвостюк Лариса – 101 Стом

Бірінші жүгіру алаңына қыздар шығып, 1000 метр қашықтыққа жүгірді. Ұлдар – 2000 метр. Қызықты жарыс нәтижесінде біздің қыздар 9 орынға, ал ұлдар 13 орынға табан тіреді. Үшінші болып 16-18 қазанда қыздар құрама командасы волейболға қатысатын болады.

Қыздар құрама командасына сәттілік тілейміз!