«История края через призму истории колледжа» тақырыбындағы мұражай сабағы.

Дәстүрлі студенттік мамандықтарды презентациялау қарсаңында Қостанай медициналық колледжінде «История края через призму истории колледжа» тақырыбы бойынша мұражай сабақтары өткізілді. «Мейіргер ісі» мамандығының бірінші курс студенттері өздерінің мамандықтарының тарихымен танысты. Тың игеру кезінде Кустанай облысында жаңа совхоздар ашылып, орта медициналық қызметкерле үлкен сұраныс болды. Біздің медициналық училищеде «Жалпы бағыттағы мейірбикелерді» дайындайтын кешкі бөлімдер ашылған болатын. Біздің түлектер тек қана біздің облыста ғана емес, бүкіл Кеңес Одағында жұмыс істеді. Сонымен қатар бірінші курс студенттері Ауғаныстанда өздерінің интернационалдық борышын өтеген «Мейірбике ісі» бөлімінің түлектерінің өмірбаяндарымен танысты. Біздің студенттер оларды үлгі тұтады.