Кітапханаға кітап беру акциясы

«Рухани жангыру» бағдарламасының аясында 2017 жылдың 3 қазанынан 15 қазанына дейін ҚМК кітапханаға кітап беру акциясы өткізілді. Аталған акцияға бірінші курс студенттері қатысты (120 адам). Отансүйгіштік тақырыбындағы кітаптар ҚМК кітапхана қорына берілді. Студенттер аталған акцияға қатысуға тілектерін білдіріп, өздері аса құлшыныспен кітапханаға кітаптар әкелді. Іс-шараның модераторлары жалпы гуманитарлық пәндердің оқытушылары Г.Б.Кульмухамбетова және А.М.Алимгазинова болды.