Қостанай құрылыс колледжінің сәулет-құрылыс бөлімінің
оқытушылары мен студенттерінің жұмыстарының көрмесі

2017 жылдың 19 қазанында «Емдеу ісі» бөлімінің 102 топ студенттері Л.Н.Толстой атындағы кітапханада өткен Қостанай құрылыс колледжінің сәулет-құрылыс бөлімінің оқытушылары мен студенттерінің жұмыстарының көрмесіне қатысты. Көрмеде әртүрлі материалдан жасалған жұмыстар ұсынылған: қағаз, акварель, бояу, натюрморт, папье – маше және басқа да заттар. Көрмеге жұмыстарды бағалау үшін қаламыздың атақты суретшілері шақырылған. Олар болашақта осы таланты студенттер жасаған есткерткіштерді қаламыздан көретін боламыз деп ойларымен бөлісті. Мүмкін, кейбіреулері өздерінің сурет галереясын ашатын болар...