«Фельдшер» біліктілігімен «Емдеу ісі» мамандығының презентациясы

2017 жылдың 24 қазанында «Фельдшер» біліктілігімен «Емдеу ісі» мамандығының дәстүрлі презентациясы өткізілді.

Жүргізушілер болған жоғарғы курс студенттері Боранкұл Марал және Петрушина Юрия «Фельдшер» мамандығы туралы айтып кетті. Сахнада «Емдеу ісі» бөлімінің студенттері, ән айтып, би билеп, әзілдер көрсетті.

101 топ студенттері қызықты би қойылымын көрсетті.

Мерекеге 2015 жылғы түлек, «Жемчужина» емханасында фельдшер болып қызмет атқаратын Дайберт Антон қатысты. Ол өзінің мамандығы жайында, жоғары жауапкершілік, медициналық қызметкерлег мұқтаж адамдарға деген сүйіспеншілік сезімі мен қамқорлық туралы мақтанышпен айтып берді.

Бөлім меңгерушісі Бузина Светлана Петровна оқуда табысқа жетуге тілек білдірді.

Презентацияның соңында бірінші курс студенттері өз мамандықтарына адал болуға ант берді.

СКАЧАТЬ Презентация специальности - "Лечебное дело", квалификации "Фельдшер" 24_10_2017 (52 фото)