«Қазақстан – достығы жарасқан халық. Казахстан – дружба народов» іс-шарасы

2017 жылдың 30 қазанында медициналық колледжінде Елбасының Қазақстан халқына арнаған «Болашаққа бағдар: рухани жанғыру» бағдарламалық мақаласына арналған «Қазақстан – достығы жарасқан халық. Казахстан – дружба народов» іс-шарасы өткізілді. Іс-шараға келесі қонақтар шақырылды: корея диаспорасының қонағы, зейнеткер, жер аудару кезінде келген – Ким Василиса Васильевна, «Нұр Отан» облыстық партиясының «Жас Отан» жастар қанатының қонағы - Токмагамбетов Азамат. Іс-шараның мақсаты: Қазақстан Республикасымен, оның халқымен таныстыруды жалғастыру, Қазақстан ол - көпұлтты мемекелкет екендігін студенттерге түсіндіру, әрбір халық өзінің тілі мен мәдениетін жалғастыруға құқығы бар екендігін; Тәуелсіз мемлекеттің азаматтық позициясына тәрбиелеуге мүмкіндіктері бар екендігін айту.