22 қарашада «Милосердие» үйірмесі жасөспірімдердің бейімделу орталығына тағы да барды

22 қарашада «Милосердие» үйірмесі жасөспірімдердің бейімделу орталығына тағы да барып қайтты.

Үйірме жетекшісі Глушко Л.В. 102 «Емдеу ісі» тобымен бірге іс-шараның жоспарын әзірлеген. Іс-шара барысында «Как найти свое призвание в жизни» тақырыбы қарастырылып, орталықтың тәрбиеленушілеріне ойын форматында тренингтер өткізілді.

102 «Емдеу ісі» тобының студенттері мектеп жасындағы балаларға флешмоб ұйымдастырып, кейін фотосессия өткізілді. Іс-шара ортақ шәй ішумен аяқталды.