«Казахстан, дружественный к ребенку!» атауымен «Сенім 111» бүкілқазақстандық сабаққа арналған ақпараттық сағат

«Казахстан, дружественный к ребенку!» атауымен «Сенім 111»
бүкілқазақстандық сабаққа арналған ақпараттық сағат

24.11.2017 жылы бірінші курс топтарында балалар мен жастарға арналған 111 Ұлттық сенім телефонының қызметі туралы танымалдықты арттыруға, сонымен қатар балалар мен жасөспірімдер арасындағы сенім телефонына шұғыл консультативтік, психологиялық және заңгерлік көмек қызметі ретінде сенімдерін арттыруға бағытталған «Казахстан, дружественный к ребенку!» атауымен «Сенім 111» ақпараттық сағаты өткізілді.

Ақпараттық сағат барысында келесі сұрақтар қарастырылды:
- 111 тәулік бойы сенім телефонының құрылу тарихы;
- сенім телефонының жұмыс принциптері;
- сенім телефонының ұйымдастырушылық құрылымы;
- қандай жағдайларда сенім телефонына хабарласуға болады;