«Бірінші» тақырыбындағы дөңгелек үстел

2017 жылдың 28 қарашасында ҚМК-де ҚР-ның Тұңғыш Президенті Күніне арналған «Бірінші» дөңгелек үстелі өткізілді. Диалогқа 102 «Емдеу ісі» тобының студенттері қатысты. Дөңгелек үстел барысында ҚР-ның сыртқы саясаты, экономиканың дамуындағы ҚР Президентінің рөлі, білім беру мен денсаулық сақтаудағы жаңа бағыттар туралы сұрақтар қарастырылды. Сонымен қатар Президенттің қалыптасуы туралы, көшбасшылық жолы жайында биографиялық анықтама берілді. Дөңгелек үстел достық көңіл-күйде өтті.