«16 дней без насилия!» акциясы

05.12.17. СӨСПҚОО мамандары ҚМК бірлесіп 25 қарашадан 10 желтоқсанға дейін халықаралық әйелдерге қатысты зорлықты жою күніне арналған «16 дней без насилия в отношении женщин» акциясын өткізді.

Акция ЦУМ СКО сағат 15:00-де өтті, акцияның мақсаты тұрғындарды әйелдерге қатысты зорлықты тоқтату мен ескертуге бағытталған іс-шаралар туралы таныстыру, бала мен ананы қорғау, қоғамдағы отбасы рөлін нығайту болды.

Консультациядан басқа тұрғындар арасында ақпараттық-білім беру материалдары таратылды, сонымен қатар медициналық колледж еріктілері флешмоб орындады.