«Методический олимп – 2017»

2017 жылдың 7 желтоқсанында Қостанай облысының ТжКО әдіскерлері мен директордың ғылыми-әдістемелік жұмысы жөніндегі орынбасарлары арасындағы «Методический олимп» конкурсының 2 кезеңі өтті. Сырттай кезең эссе мен мастер-класстың видеотүсірілімінен тұрды, іштей - «На пути к методическому олимпу» тақырыбына визитка және мастер-класс өткізу болды. Конкурсқа барлығы 11 қатысушы қатысты, соның 7 екінші кезеңге өтті. Колледж әдіскері Коновалова Вера Викторовна екі кезеңнің қорытындысы бойынша «Успешный дебют» номинациясымен марапатталды.