Педагогикалық консилиум

2017 жылдың 13-16.11 аралығында жаңадан қабылданған студенттермен пайда болған мәселелерге, педагогикалық ұжымның жұмысының жаңа бағыттарын анықтау, бірінші курс студенттерінің бейімделу мақсатында педагогикалық консилиум өтті.

Бөлім меңгерушілері кураторлармен және оқытушылармен бірлесіп жаңадан қабылданған студенттердің бейімделуіне баға берді және үлгірмейтін студенттермен жұмыс істеуге ұсыныстар айтты. 2016 жылдың 01.09-нан психологиялық қызмет 1 курс студенттеріне психологиялық қолдау ұйымдастырған болатын, оған сауалнама (бірінші курс студенттерінің оқытудың жаңа шарттарына бейімделуіне диагностика жүргізу аясында) және тренингтік жұмыстар кірді. Осының барлығы топтардағы әлеуметтік бейімделу жақсы өтіп жатқандығын анықтауға мүмкіндік берді, студенттер колледждегі іс-шараларға қатысып, оқу үрдісіне табысты үлгіруде.