Спорттық көпсайыс

ҚМК-де 13 желтоқсанда спорттық көпсайыс бойынша жарыстар өткен болатын.

I орынға 202 МІ тобының студенті Коваль Александр ие болды, ол ұзындыққа секіруде рекорд көрсетті – 2 м 73 см; Кермеде тартылу – 23 рет.
II орынға 203 ЕМ тобының студенті Кирилов Кирилл ие болды.
III орынды 202 Ем тобының студенті Тристан Роман алды, ол жүгіруде ең шапшаң болды.

Қыздар арасында бірінші болған Горобец Елизавета, ұзындыққа барлығынан үздік секірген және рекордттық көрсеткішпен прессті 1 минут ішінде 53 рет жасады.
Екінші Байзакова Сабен, жүгіруде шапшаң болды.
Үшінші орында Мамайко Радмила болды (203 Ем тобы)