13 желтоқсанда аймақтық өлкетану рөлін насихаттау мақсатында «История моего города» тақырыбы бойынша үздік электрондық карта мен презентация конкурсы өткізілген болатын.

Конкурстың міндеттері:
- азаматтық париоттық және рухани-адамгершілік тәрбиеде өз Отанының рөлін арттыру;
- білім алушылардың тарихи өлкетану жұмысына белсенді қатысу үшін жағдай жасау;
- білім алушылардың зерттеушілік және практикалық дағдыларын дамытуға жағдай жасау;
- туған өлкенің тарихын сақтауда студенттердің әлеуметтік-пайдалы қызметтерін ұйымдастыру және қолдау;

Конкурста бірінші курс студенттері тарихи бөлімдер белгіленген Қостанай қаласының картасын, презентация ұсынып, жұмысты ауызша таныстырды. Жобалардың тақырыптары: «Купеческий Кустанай», «Кустанай в годы революционного подъема и гражданской войны», «Кустанай в годы Великой Отечественной войны», «Целинная эпопея», «Советский Кустанай», «Культурные объекты Кустаная первой половины ХХ века», «Культурные объекты Кустаная второй половины ХХ века».

Бірінші орынды 104 «Мейіргер ісі» тобы алды, екінші орынды 101 «Фармация» тобымен 102 «Мейіргер ісі» тобы бөлісті, үшінші орынға – 101 «Мейіргер ісі» және 101 «Емдеу ісі» тобы ие болды. Туған өлкенің тарихын білгірлерін құттықтаймыз.