«Я баллотируюсь в Президенты» шешендік шеберлік конкурсы.

2017 жылдың 12 желтоқсанында №7 ЦӘК онкүндігін өткізу аясында және ҚР Тәуелсіздік Күніне орай «Я баллотируюсь в Президенты» тақырыбында шешендік шеберлік конкурсы өткен болатын. Конкурсқа 1 курс студенттерінен 9 қатысушы қатысты. Қатысушылар өздерінің шешендік шеберліктерін көрсетіп, сөз сөйледі. Олар ҚР даму бағдарламасын ұсынды, ҚР-ның экономикасы, білім беру, денсаулық сақтау тақырыптары қозғалды. Үздік сөз шеберлері болып атанғандар: Адаменко С.-104 МІ , Али Н. -101 Ем., Якупова Т. -102 Ем. Конкурс жоғары деңгейде өтіп, жеңімпаздар студенттердің алғашқы кәсіподақ ұйымының атынан естелік сыйлықтармен марапатталды.