«Зертханалық зерттеулер болашақ мамандарда ғылыми-
зерттеу белсенділігін анықтау факторы ретінде»

Павлодар жоғары медициналық колледжі 2017 жылдың желтоқсан айында «Лабораториялық диагностика» мамандығының 1-2 курс студенттері арасындағы «Зертханалық зерттеулер болашақ мамандарда ғылыми-зерттеу белсенділігін анықтау факторы ретінде» тақырыбы бойынша халықаралық ғылыми-практикалық конференцияның қорытындысын жасады.

Конференцияға барлығы 21 ғылыми-зерттеу жобалары қатысты. Қостанай медициналық колледжінің атынан студенттер Е.Баннова, К. Досова «Санитарно-бактериологическое и санитарно-гигиеническое обследование столовой» /жет. Стокоз О.С./ және Залевская М., Чернышева Е. – «Адсорбционные процессы вокруг нас» /жет. Рябуха Е.В./ тақырыптары бойынша ғылыми жобаларымен қатысты.

Қорытынды бойынша Залевская М., Чернышева Е. 2 орынға ие болды. Құттықтаймыз!!!