«Инновациялық технологиялар – табысты жұмыстың кепілі» семинар тренингі

24 қаңтарда әдіскерлер Е.Ю.Шестакова және В.В.Коновалова жаңадан бастап келе жатқан оқушылар үшін «Инновациялық технологиялар-табысты жұмыстың кепілі» атты семинар тренинг өткізді. Семинардың қатысушылары проблемалық бағытталған оқытумен (Problem based learning), оны қолдану артықшылықтарымен танысып, «Фармакология негіздері» пәнінен мысал ретінде миға шабуыл әдісін қолдануды толық талқылады. Сонымен қатар оқытушыларға оқу материалын белсендендіру және бекіту кезеңінде қолданылатын «Куб» атты әдістемелік амалды ұсынды.