«Милосердие» үйірмесі кәмелеттік жасқа толмағандардың бейімделу орталығына барып қайтты

2018 жылдың 1 ақпанында жетекшісі Л.В.Глушко мен 103 «Мейіргер ісі» тобы «Милосердие» үйірмесімен бірлесіп кәмелеттік жасқа толмағандардың бейімделу орталығына барып қайтты. Іс-шара дәрігерге дейінгі алғашқы көмек көрсетуге арналып, ойын түрінде өткізілді. Студенттер шұғыл жағдайларда қалай көмек көрсету туралы әңгімелеп берді, балалар әңгімеге белсенді қатысып отырды. Іс-шараның соңында белсенді қатысқандары үшін балаларға тәтті сыйлықтар мен бояйтын суреттер сыйлады.