«Актуальные проблемы превенции суицидов среди несовершеннолетних»

2018 жылдың 29 қаңтарында 102 «Мейіргер ісі», 101 «Зертханалық диагностика», 104 «Мейіргер ісі» студенттері үшін «Қостанай облыстық психиатриялық аурухана» ММ-нің психологиялық қызмет меңгерушісі Г.А. Ислямова «Актуальные проблемы превенции суицидов среди несовершеннолетних» атты семинарын өткізді. Семинар барысында келесі сұрақтар қарастырылды: өз қатеңді қалай білуге болады және қалай әсер ету керек, өзінің іс-қимылдарын саралау, таңдау жасау және соның салдарына қоршағандардың алдында жауап беру. Семинардың соңында «Не сдавайся», «Позитивное виденье», «Притча все в твоих руках» видеороликтері көрсетілді.