2 курс студенттері үшін МІН мен ЕДШ бойынша бірлескен сабақ

Онкологиялық аурулардың алдын алуға арналған онкүндікті өткізу аясында МІН және ЕДШ пәндерінің оқытушылары бірлесіп 2 курс студенттері үшін сабақ өткізген болатын. Уақытында емделудің, алдын алу шараларын жүргізудің соның ішінде темекі шегуден, ішімдік ішуден, есірткі қабылдаудан бас тартудың тиімділігі туралы тұрғындарды хабардар ету. Мәселеге қарым-қатынасты өзгерту мақсатында онкологиялық ауруларға қоғамның назарын аудару, онкологиялық аурулар бойынша жағдайды жақсарту үшін қоғамның күшін жұмылдыру.