Кәмелеттік жасқа толмағандардың бейімделу орталығында алғыс айту күні

2018 жылдың 23 ақпанында «Милосердие» үйірмесі жетекшісі Л.В.Глушко 102 емдеу ісі және 102 мейіргер ісі тобымен бірлесіп кәмелеттік жасқа толмағандардың бейімделу Орталғына барып қайтты. Іс-шара Алғыс айту күніне арналды.

Үйірменің студенттері балаларға алғыс айту не екендігі жайында әңгімелеп берді және балаларға қалай алғыс айту керек екендігін түсіндірді.

Алғыс ату бұл – адамның істеген жақсы істері ниеттері үшін жақсы лебіз білдіру. Алғыс білдіруді екі әдіспен жасауға болады: алғыс сөз немесе алғыс іс.

Сонымен қатар «Милосердие» үйірмесінің студенттері балаларға алғыс туралы тақпақ пен ертегілер оқып берді .

Іс-шараның соңында белсенді қатысқан балаларға тәтті сыйлықтар және шарлар берілді.