«Межкультурная коммуникация в Казахстане» шығармашылық конкурсы

2018 жылдың 23 ақпанында Қостанай медициналық колледжінің алты студенті Әли С., Нугыманов М., Байтурсунов С., Ахметова А., Колпакова А., Ерболат Б. ЧелМУ Қостанай филиалы ұйымдастырған «Межкультурная коммуникация в Казахстане» конкурсына қатысты.

Конкурстың сырттай кезеңінде студенттер мемлекеттік, орыс және ағылшын тілінде эссе жазып, іштей кезеңінде ағылшын тілінде елтану бойынша, грамматика, лексика бойынша мемлекеттік тілде тест тапсырмаларын орындады.

Конкурстың қорытындысы бойынша «Қазақ тілі және әдебиет» бағыты бойынша Ерболат Б. 1 орынға, Нугыманов М. 2 орынға, Әли С. 3 орынға ие болды.

Конкурс барысында жақсы білім көрсеткендері үшін студенттерді және оқытушылар К.Е.Жумабаеваны, А.С.Жайсанбаеваны, М.А.Мухамеджанованы құттықтаймыз!