«Роль цикловой методической комиссии в образовательном пространстве колледжа: проблемы, поиски, находки» облыстық семинарына қатысу

«Роль цикловой методической комиссии
в образовательном пространстве колледжа:
проблемы, поиски, находки» облыстық семинарына қатысу

2018 жылдың 16 ақпанында №4 арнайы пәндердің циклдық әдістемелік комиссия төрайымы Шулейко С.В. «Ы.Алтынсарин атын. рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледж» КМҚК базасында өткен «Роль цикловой методической комиссии в образовательном пространстве колледжа: проблемы, поиски, находки» облыстық семинарына қатысты.

Семинарды өткізу мақсаты: циклдық әдістемелік комиссия жұмысын тиімді ұйымдастыруға арналған жағдайды қалыптастыру және олардың шығармашылық, ғылыми-әдістемелік потенциалын арттыру болды.