«Внимание всем!» дабылы бойынша нысандық жаттығу

2018 жылдың 2 наурызында колледжде «Внимание всем!» дабылы бойынша нысандық жаттығу өткізілді.

Нысандық жаттығу барысында төтенше жағдайлар туындаған кездегі қорғаныс амалдары мен әдістерін практикалық меңгеруге көңіл бөлінді.

Нысандық жаттығу ұйымдасқан түрде өткізілді, мақсаттар мен міндеттер орындалды. Колледждің басшылығы пен педагогикалық ұжымы білім алушыларды эвакуациялау бойынша өздерінің міндеттерін орындау барысында жақсы білімдерін және практикалық дағдыларын көрсетті. Нысандық жаттығу барысында жоспарланған барлық іс-шаралар орындалды.