«Мы в мире, дружбе будем жить»

28 ақпанда кітапханада Қазақстандағы алғыс айту Күніне арналған «Мы в мире, дружбе будем жить» іс-шарасы өтті.

Аталған күннің мақсаты – өсіп келе жатқан ұрпақта толеранттылық, достық және бір-біріне құрмет сезімін тәрбиелеу, сонымен қатар Қазақстандағы ұлтаралық келісімді бекіту. Қазіргі заманда жаһандану шекараларды жойып, миллиондаған адамдар мигранттар болып есептеледі. Сондықтан ағымдағы ғасырда халық ең бастысы толерантты болуы тиіс.

Бірінші курс студенттері музыкалық және мәнерлеп оқу номерлерін көрсетті.