«Своя анатомическая игра»

2018 жылдың 2 наурызында №5 ЦӘК онкүндігінің аясында жалпы кәсіби пәндердің оқытушысы Л.В.Глушко «Своя анатомическая игра» іс-шарасын өткізді. Конкурстың қатысушылары барлық мамандықтардың 1 курс студенттері болды. Барлық қатысушылар таныстыру сөздерін, команда атауын және эмблемаларын дайындаған. Викторинаның сұрақтары анатомиялық жұмбақтардан бастап, мақал мәтелдер мен жағдаяттық тапсырмаларға дейін болды. Іс-шара браысында 1 орынға «Стоматологии» командасы ие болды, 2 орын «Фармация», 3 орын «Мейіргер ісі». Іс-шараның соңында барлық қатысушыларға мақтау қағаздары мен студенттердің кәсіподақ ұйымының атынан тәтті сыйлықтар ұсынылды.