«ЖЖЖИ-мен пациент пен медициналық қызметкердің коммуникативті қарым-қатынас ерекшеліктері» тақырыбы бойынша аудиториядан тыс сабақ

«ЖЖЖИ-мен пациент пен медициналық қызметкердің коммуникативті қарым-
қатынас ерекшеліктері» тақырыбы бойынша аудиториядан тыс сабақ

2018 жылдың 13 наурызында №5 ЦӘК онкүндігінің аясында жалпы кәсіби пәндер оқытушысы Бутина Татьяна Викторовна «ЖЖЖИ-мен пациент пен медициналық қызметкер арасындағы коммуникативті қарым-қатынас» тақырыбы бойынша аудиториядан тыс сабаө өткізді.

«Контрацепция құралдары» презентациясы мен видеороликтер көрсетілді. 202 «Емдеу ісі» тобының студенттері медициналық қызметкер мен пациенттің коммуникативтік-қарым-қатынасының заманауи аспектілерін талқылады.

Студенттер қабылдаудағы медициналық қызметкерге тән емес мінез-құлық туралы көрініс көрсетті.