«iSpringSuite көмегімен педагогикалық бағдарламалық құралдарды әзірлеу» мастер-класс

2018 жылдың 13 наурызында №5 ЦӘК онкүндігінің аясында ақпараттық технологиялар пәндерінің оқытушысы Халбаева Гулжан Рашидовна «iSpringSuite көмегімен педагогикалық бағдарламалық құралдарды әзірлеу» тақырыбы бойынша мастер-класс өткізді. Мастер-класқа жалпы гуманитарлық, жалпы кәсіби және арнайы пәндердің оқытушылары қатысты. Мастер-клас барысында Гулжан Рашидовна iSpringSuite 8 бағдарламалық қамсыздандырумен, соның ішінде тест, диалог тренажерлары, аудио және видео файлдарды жазу және түзету модульдерімен таныстырды.