КБО-дағы Наурыз

17.03.2018 ж. «Милосердие» үйірмесі жетекшісі Глушко Л.В. және 101, 102, 103 «Мейіргер ісі» топтарымен бірлесіп Кәмелеттік жасқа толмағандардың бейімделу орталығына барып қайтты. Іс-шара Наурыз мерекесіне арналды.

Үйірме студенттері Наурыз мейрамы туралы дәріс-әңгіме жүргізді. КБО-ның балаларымен бірге осы күні жасалатын қазақтың ұлттық салттарын, ойындарын еске түсірді.

Сонымен қатар «Милосердие» үйірмесінің студенттері белсенді көңіл-көтеру ойындарын жүргізді. Кездесудің соңында студенттердің алғашқы кәсіподақ ұйымы ұсынған тәтті сыйлықтармен шай ішті.