«Поединок пяти наук» Бүкілресейлік олимпиаданың нәтижесі

2018 жылдың 15 ақпанынан 2 наурызына дейін ОмММУ Колледж базасында халықаралық қатысумен «Поединок пяти наук» бүкілресейлік олимпиада өтті. Олимпиадаға Ресей Федерациясы мен Қазақстан Республикасының 32 қалаларынан 771 студент қатысты.

Қостанай медициналық колледжінің атынан 1 курстың 8 студенті қатысты: Сапаргалиева А., Сулейменова А., Колпакова А., Бауэр А., Бектасова А., Кенжебаева М., Шагвалиева Е., Нурсултанова Д. қатысушылар 2 кезеңге қатысты: теориялық және практикалық.

Олимпиаданың қорытындылары: