«Мейірбике-оқытушы» клубының кезекті отырысы

2018 жылдың 29 наурызында медициналық колледжде «Мейірбике-оқытушы» клубының отырысы өтіп, отырыс аясында мейірбике ісі мамандарын дайындаудың маңызды сұрақтары талқыланды:

1. «Жалпы практика мейірбикесі» біліктілігімен «Мейіргер ісі» мамандығы бойынша жаңа Мемлекеттік жалпы міндетті білім беру стандартын дайындау, Бузина С.П., бөл. меңгерушісі
2. Білім беру бағдарламасына КМИС енгізуді талқылау Каратаева М.М., Халбаева Г.Р., ақпараттық технологиялар оқытушылары
3. Пәндер бойынша V-VI семестрге 2016 ж. МЖМБС мақұлдау Гаджиева К.С., Коновалова В.В.