Ашық есік күні

2018 жылдың 28 наурызында Қостанай медициналық колледжінде жыл сайын өтетін Ашық есік күні болды. Осы жылы Қостанай облысы мен қаласының мектептерінен келген талапкерлердің саны көп болды.

Іс-шара барысында колледж әкімшілігімен кездесу болды, оқушылар мен ата-аналар қажетті сұрақтарын қойды. Кездесуден кейін 301 «Емдеу ісі» тобының студенттері сынық кезіндегі алғашқы медициналық көмек көрсету бойынша мастер-класс көрсетті. Содан кейін оқушыларға арналған колледж бойынша экскурсия жүргізілді, жаңа технологиялармен жабдықталған кабинеттер және мұражай көрсетілді.

Іс-шара қызықты өтті, оқушыларға ұнады.