Азтаева А. Т. Ауғаныстанда интернационалдық борышын өтеген Кустанай медициналық училищесінің түлектеріне барып қайтты

Азтаева А. Т. Ауғаныстанда интернационалдық борышын өтеген
Кустанай медициналық училищесінің түлектеріне барып қайтты

Наурыздың мерекелік күндері мұражай меңгерушісі Азтаева Алма Турегалиевна Ауғаныстанда интернационалдық борышысын өтеген Кустанай медициналық училищесінің түлектері Борозинец Татьяна Васильевнаға және Гервик Людмила Каратаевна барып қайтты. Біздің түлектер Татьяна Васильевна және Людмила Каратаевна біздің колледждің құрметті қонақтары. Студенттер жауынгерлердің, офицерлердің өмірлерін сақтап қалудағы Ауғаныстанның әскери госпитальдарындағы, жергілікті тұрғындарға медициналық көмек көрсету туралы медициналық қызметкерлердің жұмыстары туралы әңгімелерді қызығушылықпен тыңдайды. Людмила Каратаевна ауған қоғамындағы әйелдердің қиын жағдайын ерекше айқындап, ауғандықтардың қиын өмірлері жайында әңгімеледі. Біздің отандастар өздерінің интернационалдық борыштарын өтеп жүріп, ауған әйелдерінің жағдайын өзгертуге көмектесті.

Татьяна Васильевна және Людмила Каратаевна біздің студенттердің тәрбиесіне тигізетін әсерлеріңіз көп. Сіздерге мықты денсаулық тілейміз.