«Фармация» мамандығының түлектері үшін «Вакансия жәрмеңкесі-2018»

2018 жылдың 05 сәуірінде «Қостанай медициналық колледжі» МКҚК базасында «Забота Соmpany LTD» ЖШС, «Фармаком ИМПЭКС» ЖШС, «Цветная» ЖШС, «Аптека Логос» ЖШС, «Қостанай облыстық арнайы медициналық қамсыздандыру базасы» КММ фармацевтикалық ұйымдардың қатысуымен «Фармация» мамандығының түлектеріне арналған «Вакансия жәрмеңкесі-2018» өткізілді. Кездесу жұмыс достық атмосферасында өтті. Колледж директоры Катпенова С.А. көп жыл серіктестік үшін және түлектерді жұмысқа орналастыруға жәрдемдері үшін алғысын білдірді. Іс-шараның қорытындысы бойынша «Фармация» мамандығының 27 түлегі фармацевтикалық ұйымдарға жұмысқа орналасуымен кәсіби практикадан өтуге шақырылды.