Жас кәсіпқойлар» WorldSkills I өңірлік чемпионатының үшінші конкурстық күні

Жас кәсіпқойлар» WorldSkills I өңірлік
чемпионатының үшінші конкурстық күні

2018 жылдың 5 сәуірі
Өткізу алаңы:Қостанай қ. Баймағамбетов к-сі, 181 (Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының «Қостанай медициналық колледжі» МКҚК)
Жарыстардың басталуы Үшінші күн:  8.30
Финиш Үшінші күн: 11.30

Үшінші конкурстық күні - «Үйдің жағдайларында науқастың оқытылуын жүргізу» С модулі

Конкурсқа қатысушылар келесі критерийлер бойынша дағдыларды және іскерліктерді көрсетті: Жағдайды және жоспарлауды бағалау, коммуникативтік дағдылар және этика мен құқықтық сұрақтар, күтім және тағайындау, қауіпсіздік және эргономика, экологиялық тұтастылықты қолдау, экологиялық ережелер. Конкурсқа қатысушылар науқасты үйретуде өз қызметін жоспарлауда қажеттіліктерін анықтаған, тамақтану бойынша ұсыныстар берген, инсулин инъекциясын орындау техникасына науқасты және оның туыстарын оқытуын жүргізді.

Барлық критерийлер бойынша іс-әрекеттер алгоритмі осы құзыреттің стандарттарына сәйкес жүргізілді.

Конкурсқа науқастар рөлінде статистер қатысты.

12.00-де алаңның салтанатты аяқталуы өтті, сарапшыларға және әлеуметтік серіктестерге алғыс хаттар табыс етілді, осымен қатар конкурсқа қатысқандарға сертификаттар табыс етілді.

СКАЧАТЬ WorldSkills 2018 02-05_04_2018 (427 фото)