«Вакцинация – твой путь к здоровому образу жизни» дөңгелек үстелі

Дүниежүзілік иммундау аптасы аясында 2018 жылдың 24.04-нан 30.04 аралығында «Вакцинация – твой путь к здоровому образу жизни» дөңгелек үстелі өткізілді.

Дүниежүзілік иммундау аптасы Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының бастамасымен өткізіледі. Аптаны өткізудің мақсаты қоғамның назарын басты алдын алу шаралардың бірі иммундауға шақыру болды. БДҰ отбасыларға балаларды ауруларға қарсы вакцинациялауға кеңес береді.

ҚР алдын алу екпелердің Ұлттық күнтізбесінде 21 жұқпалы ауруларға қарсы алдын алу шаралары қарастырылған және Бүкіләлемдік денсаулық сақтау ұйымының ұсыныстарына сәйкес келеді. Тұрғындарды иммундау тегін жүргізіледі. Дөңгелек үстел барысында студенттерге иммундау аптасын өткізу мақсаты, вакцинациялау ережелері туралы айтылды, сонымен қтар «ҚР екпелердің ұлттық күнтізбесі» ақпараттық-білім беру материалдары үлестірілді.