«Весь апрель никому не верь» КВН

2018 жылдың 27 сәуірінде мәжіліс залда студенттер мен оқытушылар командалар арасында КВН өтті.

КВН-ге 4 команда қатысты:
- Команда 1 отделения - «Все по плану»
- Команда 2 отделения - «Угол юрты»
- Команда 3 отделения - «5 этаж»
- Оқытушылар командасы – «Смайлики»

Командалар үш кезеңде өнер көрсетті: таныстыру, биатлон және үй тапсырмасы.

Қызықты және көңілді ойында «Все по плану» командасы жеңіске жетті.
- «Лучшая актриса» номинациясы бойынша – Каратаева М.М. марапатталды, ақпараттық технологиялар оқытушысы.
- «Лучший актер» номинациясы бойынша – Тристан Роман марапатталды, 202 «Емдеу ісі» тобының студенті.

Ұсынылған сыйлықтар үшін демеуші - студенттердің алғашқы кәсіподақ ұйымына алғыс білдіреміз.