«Педагогикалық дебют» кәсіби конкурсының қорытындысы жасалды

2018 жылдың 3 мамырында жаңадан бастап келе жатқан арнайы пәндердің оқытушылары қатысқан «Педагогикалық дебют» кәсіби конкурсының қорытындысы жасалды Гаус С.В., Глушко Л.В., Бутина Т.В., Исмаилова Л.Е., Досмаилова Ж.Б., Кенжетаева Р.Н., Кудрявцева Н.Н., Федотова О.В., Шаповалов Б.В. Келесі әділ қазылар құрамында болған тәлімгер-оқытушылар Романюк И.Е., Романова О.Л., Заболотникова Н.С., Воронцова И.Н. және директордың ОӘЖ жөніндегі орынбасары К.С.Гаджиева ашық оқу сабақтарына қатысты, ең көп балл жинаған көшбасшы– Глушко Л.В. болды. сонымен қатар келесі номинациялар болды Кудрявцева Н.Н. – «Мастер своего дела», Гаус С.В. – «Успешный дебют», Шаповалов Б.В. - «Стремление к профессиональному росту».