«Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарын дамытудың проблемалары мен перспективалары» тақырыбындағы әдістемелік кеңес

тақырыбындағы әдістемелік кеңес

27 сәуірде «Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарын дамытудың проблемалары мен перспективалары» тақырыбында әдістемелік кеңес өтті.

Әдістемелік кеңес жұмысының барысында баяндамашылар Жумабаева К.Е. «Педагогические условия формирования исследовательских умений будущих медицинских работников на занятиях по профессиональному казахскому языку», Стокоз О.С. «Формирование профессиональной компетентности студентов в процессе учебно-исследовательской работы по дисциплине «Микробиология с ТМИ» сөз сөйледі. Коновалова В.В. «Ғылым және медицина: жастардың заманауи көзқарасы-2018» ғылыми-зерттеу конференциясының талдауымен таныстырып кетті.

Сонымен қатар педагогикалық ұжым оқу материалдарын, оқу-өндірістік жұмыс жөніндегі құжаттарды өзектендіру, өзгерту және толықтыру бойынша әдістемелік ұсыныстардың жобаларды қарастырды.

№5 ЦӘК төрайымы Романюк И.Е. пәндік онкүндікті өткізу есебімен сөз сөйледі.

Озық педагогикалық тәжірибені жалпыландыру мақсатымен химиялық пәндердің оқытушысы Е.В.Рябуханың «Дифференцированное обучение на занятиях химических дисциплин» тақырыбындағы баяндамасы талқыланды.