Азамат Турсуновпен кездесуге арналған Л.Толстой атындағы кітапханасындағы іс-шара

03.05.2018 ж. Қостанай медициналық колледжінің 1 курс студенттері еңбекқор, кәсіпкер, қамқор әке, социалистік еңбек қаһарманы, Қостанай облысының атынан «Қазақстанның 100 жаңа тұлғасы» жобасына енген - Азамат Турсуновпен кездесуге арналған Л.Толстой атын. кітапханадағы іс-шараға қатысты. Ол Қарасу ауданының тумасы. Өзінің ауданы мен облысы үшін қосқан үлесі өте көп. Студенттер оның өзі жайлы, отбасы, кәсібі жайындағы әңгімесін мұқият тыңдады. Ол мақсатыңа жету үшін көп еңбек ету керектігін айтты. Студенттер қызықтырған сұрақтарын қойып, толық жауаптар алды.