«Угадай диагноз» викторинасы

Қостанай медициналық колледжінде 23.05.2018 ж. №3 ПӘК онкүндігінің аясында «Мы за Казахстан без табака!» ұранымен дүниежүзілік темекі шегумен күресу күніне арналған «Емдеу ісі» мамандығының 1 курс студенттері арасында «Угадай диагноз» музыкалық викторинасы өткізілді, іс-шараның басында арнайы пәндердің оқытушысы О.В.Федотова никотиннің адам ағзасына зияны туралы ақпаратпен таныстырып кетті, «О вреде табакокурения» видеоролигі көрсетілді. Әрі қарай студенттерге музыкалық тапсырма беріліп, диагнозды табу керек болды.