Облыстық деңгейде озық педагогикалық тәжірибені жалпыландыру

28 мамырда Қостанай облысы әкімдігінің білім беру Басқармасының мәжіліс залында техникалық және кәсіптік білім берудің әдістемелік кабинетінің Облыстық әдістемелік Кеңесі өтті, отырыс барысында Қостанай медициналық колледжінің, Қостанай жоғары политехникалық коледжінің, Н.Кульжанова атын. Торғай гуманитарлық колледжінің, Рудный тау-кен технологиялық колледжінің оқытушылары озық педагогикалық тәжірибелерімен бөлісті. Біздің колледждің атынан химиялық пәндердің оқытушысы Е.В.Рябуха «Химия пәндерінің сабақтарындағы сараланға оқыту» тақырыбы бойынша сөз сөйледі.