«Дүниежүзілік темекіге қарсы күрес күні» аясында 102 «Емдеу ісі» тобындағы «Веселые старты» спорттық іс-шараны өткізу туралы

«Дүниежүзілік темекіге қарсы күрес күні» аясында 102 «Емдеу ісі»
тобындағы «Веселые старты» спорттық іс-шараны өткізу туралы

101 «Емдеу ісі» тобында «Дүниежүзілік темекіге қарсы күрес күні» қарсаңында жарыс эстафеталары өтті. Іс-шараның басында дене шынықтыру оқытушысы А.В.Шелег сөз сөйледі, ол студенттерге темекі шегудің зияны туралы айтып, аталған мәселе бойынша ДДҰ қызықты мәліметтеріне тоқталды.

Содан кейін қысқаша мәліметпен студент Амирова Карина сөз сөйледі. Баяндама қысқа, бірақ мазмұнды және қызықты болды. Студенттер баяндаманы мұқият тыңдап, кейін ойларымен бөлісті.

Содан кейін жарыстар басталды. Қызықты, тартысты ойынның нәтижесінде 13:11 есебімен №1 команда жеңіске жетті.

Жарыстың соңында команда қатысушылары бір-бірін құттықтап, бір-біріне денсаулық тіледі.