«Джунгли зовут» Жанұя тәрбиеленушілеріне арналған ойын-сауық

5 маусымда «Жанұя» отбасылық балалар үйіне ерекше қонақтар келді: өлекшін (Алия Нуркенкызы) және мешін (Гейко Артем) қонаққа келді. Олар балалармен бірге әртүрлі сұрақтарға жауап табуға тырысты: кім күшті, жыртқыштар немесе шөпқоректілер? «Джунгли зовут» жарысын өткізуге шешім қабылданды.

«Жыртқыштар» және «Шөпқоректілер» командалары әртүрлі конкурстар мен эстафеталарға қатысты: резинкамен, секіртпемен және доппен, балық аулады, жұмбақ жасырып, өздерінің капитандары өлекшін мен мешіннің портреттерін салды. Әрбір конкурстағы жеңістері үшін «Жыртқыштар»-сүйек, «Шөпқоректілер»-банан алып отырды. Іс-шара екі жақтың достасуымен аяқталды!

Достықтың белгісі ретінде балаларға Қостанай медколледж
студенттерінің кәсіподақ атынан тәтті сыйлықтар сыйлады.