0305000 «Зертханалық диагностика» мамандығының МЖМБС
жандандыру бойынша Қостанай медициналық колледжінің әкімшілігі
мен оқытушыларының әлеуметтік серіктестерімен бірлескен отырысы

08.06.2018 0305000 «Зертханалық диагностика» мамандығының МЖМБС жандандыру бойынша Қостанай медициналық колледжінің әкімшілігі мен оқытушыларының әлеуметтік серіктестерімен бірлескен отырысы өтті.

Шақырылды: Алимбаев Султан Айдарханович штаттан тыс бас маман, Қостанай қалалық аурухананың КДЗ меңгерушісі, Боровская Наталья Федоровна Қостанай қалалық балалар ауруханасының КДЗ меңгерушісі, Берекетова Елена Владимировна Қостанай қаласының №3 емханасының КДЗ меңгерушісі. Жұмыс кездесудің барысында «Медициналық лаборант» біліктілігін «Медициналық зертханалық техник» біліктілігіне өзгерту, болашақ лаборанттардың базалық және кәсіби құзыреттіліктерін түзету, практикалық сабақтар мен өндірістік оқыту сағаттарын көбейту сұрақтары қарастырылды.

Отырыстың қорытындысы бойынша шақыртылғандар түлектерді дайындау сапасы жөніндегі жұмыс берушілерге арналған сауалнаманы толтырды.