1 қыркүйек Қостанай медициналық колледжде

2018 жылдың 1 қыркүйегінде Қостанай медициналық колледждегі студенттер қатарын 292 бірінші курс студенті толтырды.

Дәстүрге айналып бұл күні білім Күніне және жаңа оқу жылдың басталуына арналған салтанатты іс-шара өткізілді! Бірінші курс студенттерін колледж директоры - Катпенова Сауле Атантаевна құттықтады, ол бірінші курс студенттеріне оқу және кәсіби қызметтерінде табыстар тіледі. Бөлім меңгерушілері осы оқу жылы коллеждге түскен студенттер даңқты дәстүрлерді жалғастыра алады және өз жетістіктерімен және жеңістермен колледж атын мадақтайды екеніне сенімді.

Бітіруші курс студенттерінің атынан бірінші курс студенттерін оқу озаты және белсенділердің бірі Славинская Мария құттықтады, жаңадан келген студенттерге алда қойған мақсаттарға әр дайым жетуге тіледі. Жақсы дәстүр бойынша қабылдау емтихандарда ең көп ұпай жинаған талапкерге алғашқы қоңырауды беруге құқығы беріледі. Осы жылы ол 101 «Емдеу ісі» тобының студенті Беккулинов Алишер, ол Славинская Мариямен бірге жаңа оқу жылдың басталуы туралы барлықтарын хабарландырды!

Екінші курс студенттері Еркинова Перизат және Байтурсынов Султан бірінші курс студенттерін Қостанай медициналық колледждің достық студенттік отбасына шақырып салтанатты жиналыста музыкалық нөмірлер көрсетті!

Жиналыстың аяқталуы бойынша жүргізушілер бірінші курс студенттерін өздерінің бірінші кураторлық сағатына баруға шақырды!