«Профилактика употребления психоактивных веществ и суицидального поведения» тақырыбына семинар

26.09.2018 жылы СӨСҚПҚОО психологы Г.А. Бисимбаева, Қостанай қаласының ІІД ЖПҚ ЮПБ ПУИ полиция капитаны Э.Е.Байтасова, директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары Е.А.Русиновамен бірлесіп «Профилактика употребления психоактивных веществ и суицидального поведения» тақырыбы бойынша семинар өткізді. Семинар барысында адам ағзасына нашақорлық заттар мен ішімдіктің әсері туралы, темекі мен темекілік спайтердің зияндары, адам өмірінің құндылықтары туралы сұрақтар қарастырылды. Сонымен қатар тақырыптық видеороликтер көрсетілді. Соңында студенттер семинарды қорытындылауға белсенді қатысты.