"Бір ел - бір кітап" акциясы

2018 жылдың 20 қыркүйегінде 101 м/і тобы жыл сайын өтетін "Бір ел - бір кітап" акциясына шақырылды. Осы жылы акция қызықты, ерекше формада өтті. Акция «Ғасыр сыйлаған қайталанбас тұлғалар» деп аталды (Ш.Құдайбердиевтің, Б.Момышұлының «Ұшқан ұя» шығармасы және Н.Келімбетовтың «Үміт үзгім келмейді» шығармалары енгізілген), акция көркем сөз оқу байқауы ретінде өтіп, қатысушылар ғасырдың қайталанбас тұлғаларының шығармаларынан үзінді оқыды. Қатысушылардың арасында 201 м/і студенті Дарханова Нурсая болды. Қатысушылар мақтау қағаздарымен және сыйлықтармен марапатталды. Іс-шараға барлығына ұнады. Іс-шарада кітап көрмесі ұйымдастырылған.